www.hotel-ubytovani.com
Penzion Břeclav Rotunda - Služba na recepci je 24 hodinPenzion Břeclav Rotunda - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenPenzion Břeclav Rotunda -  je k dispozici připojení na internetPenzion Břeclav Rotunda -  je k dispozici letní terasaPenzion Břeclav Rotunda - K hotelu přísluší parkovištěPenzion Břeclav Rotunda - disponuje vinárnouPenzion Břeclav Rotunda - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardPenzion Břeclav Rotunda - přijímá kreditní karty VISAPenzion Břeclav Rotunda - přijímá kreditní karty American ExpressPenzion Břeclav Rotunda - přijímá kreditní karty JCBPenzion Břeclav Rotunda - přijímá kreditní karty Diners Club InternationalPenzion Břeclav Rotunda -  stálá diskotéka - tanec - zábavaPenzion Břeclav Rotunda - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPenzion Břeclav Rotunda - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPenzion Břeclav Rotunda - Pokoje jsou vybaveny televizorem
 

Penzion Rotunda
Zámecké náměstí 14, Břeclav 69002
Česká Republika
Pension-Breclav-Rotunda@cz-hotel.eu

Aktuální počasí
Denní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: -4 °C
Vítr: 6 m/s
Penzion Rotunda ubytování Břeclav Aktuální počasí mlha
Doporučte tyto stránky:
 

Penzion Rotunda - ubytování Břeclav | Vítejte

 
Penzion Břeclav Rotunda Penzion ROTUNDA se nachází u hranic se Slovenskou republikou a Republikou Rakousko, a proto jej můžete využít jak pro služební cesty tak pro dovolenou. Obzvláště v letních měsících můžeme nabídnout krásu Lednicko – valtického areálu, který je součástí UNESCO.

Břeclav penzion Rotunda ubytování
Penzion nabízí 1 - 4 lůžkové pokoje a jeden suite, přičemž každý pokoj má své sociální zařízení (WC + sprchu), chladničku a TV. Ve všech pokojích je možnost připojení k síti Internet. Všechny pokoje jsou nekuřácké. Mimo to na Vás čeká sladké překvapení.

Pokoje : 4 jednolůžkové pokoje s možností přistýlky, 10 dvoulůžkových pokojů s manželskou postelí nebo s oddělenými lůžky, z toho v šesti pokojích možnost přistýlky, 3 třílůžkové pokoje s manželskou postelí nebo s oddělenými lůžky, 2 čtyřlůžkové pokoje s manželskou postelí + 2 oddělená lůžka a 1 suite se 3 lůžky v ložnici + obývací část s 2 lůžky.

Ubytování Břeclav Penzion Rotunda služby
Nabízíme možnost parkovat Vaše auto na parkovišti před penzionem a to pod dozorem kamerového systému. Samozřejmostí je uskladnění Vašeho bicyklu v areálu penzionu či přímo v místnosti tomu určené. Ubytování od 14.00 hod. Odchod z pokojů v den odjezdu do 10.00 hod. Rezervace je platná do 17.00 hod., v případě pozdějšího příchodu pouze na základě domluvy.

Penzion Rotunda ubytování Břeclav konference 
Od jara 2007 je Vám k dispozici nová konferenční místnost v podkroví penzionu Rotunda v klidném prostředí břeclavského zámku. Nabízí prostory pro Vaše školení, prezentace, rauty, svatby, setkání apod. s možností různého uspořádání např. školní, divadelní či jiná dle Vašich potřeb (20 až 40 osob). Vybavení: kuchyňka sociální zařízení regulovatelná klimatizace, projektor s ozvučením, přípojky na internet + připojení Wi-Fi, TV, flipchart, DVD přehrávač, telefon.

Rotunda ubytování Břeclav penzion volný čas
Cestu do Lednice si můžete zpříjemnit po stezce lesem, která vede přímo od penzionu. Rovněž tak nabízíme krásu ne příliš vzdáleného Pohanska. A pro ty, kteří rádi sportují, nabízíme letní koupaliště s tobogány. Dále svůj volný čas můžete využít v sauně, posilovně, Squash centru nebo na tenisových kurtech. V zimě je tu pro Vás krytý bazén nebo zimní stadion.

Zámecká vinárna a penzion Rotunda v Břeclavi
O víkendu můžete navštívit přilehlou vinárnu ROTUNDA, která Vám nabízí širokou škálu jídel, oblastních vín a to i archivních. K příjemné pohodě v pátek a v sobotu ve vinárně Vám bude hrát disko pro všechny věkové kategorie nebo živá hudba. V pracovní dny je vinárna otevřena pouze pro skupiny, na základě předchozí domluvy. Stylová vinárna se nachází ve sklepech ze 16. století a nabízí až 200 míst k posezení. Za pěkného počasí Vás obslouží také na zahrádce s koutkem pro děti.